bildevasara

Mums viss labi! Roku rokā, plecu pie pleca, nu gluži kā bildē,  esam aizvadījuši  šo mācību gadu. Cītīgi mācījāmies, strādājām, rotaļājāmies, izklaidējāmies un reizēm arī atpūtāmies.

Mācījāmies ne tikai lasīt, rēķināt, bet arī cītīgi  pētījām, eksperimentējām, izmēģinājām lietas un darbības “Mazo pētnieku nedēļās”, atkārtojām zināšanas par drošību mājās un sabiedriskās vietās kopā ar mūsu draugiem Lapsu un Vilciņu. Kopā ar vēl vienu ilggadēju draugu Džimbu, vienpadsmit nodarbību ciklā, bērni izglītojās par drošību attiecībās.

Mācījāmies uzstāties dziesmu un dzejoļu konkursos, Ziemassvētku pasākumos, Mātes dienas pasākumos un izlaidumos.

Strādājām čakli un cītīgi! Palīdzējām grābt rudens lapas, tīrīt sniegu, uzklāt un nokopt pusdienu galdu.  Mācījāmies sakārtot savu darba vietu, skapīti, gultiņu! Paldies cītīgajiem darba rūķiem, kuri palīdzēja piepildīt “Labo darbu maisu” skaistajā Ziemassvētku laikā.

Rotaļājāmies daudz un dažādi! Lomu spēles, teātra spēles, galda spēles, sportiskas, skaļas un draiskas spēles gan pagalmā, gan grupas telpās.

Izklaidēties mēs mākam! Mazi un mīļi grupiņas svētki, lielāki un skaļāki iestādes pasākumi. Neviltots prieks visiem kopā sanākt pavasara sporta svētkos, dejojot un dziedot skriet pretī pavasarim kopā ar Nezinīti un Zinīti. Un ekskursijas, ar lielu autobusu, kopīgs pikniks zaļumos- tas patīk vienmēr un visiem!

Atpūsties- tas gan mums ātri apnīk!

Nedaudz atvilksim elpu vasarā un tiksimies visi  jau atkal septembrī.

Priecīgu vasaru maziem un lieliem!

Notikumu kalendārs

Maijs 2024
Pr Ot Tr Ct Pt St Sv
29 30 1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31 1 2

Notikumu saraksts

nav notikumu
Free business joomla templates