2.septembrī ar Zinību dienas atzīmēšanu sākās jaunais mācību gads pirmsskolā “Mārdega”

Par to, vai visas gudrības nav aizmirsuši, ar bērniem pārrunāja pati Vasara. Ciemos ieradās Rudens un novēlēja bērniem , skolotājām, palīgiem, vecākiem, lai zināšanām, piedzīvojumiem bagāts jaunais mācību gads!

Iestādes vadītāja S.Ceriņa novēlēja bērniem , vecākiem, darbiniekiem veiksmīgu jauno mācību gadu!

19.septembrī , rīta cēlienā “Mārdegā” notika Olimpiskās dienas sporta svētki ar devīzi “Nāc un vingrot sāc”. Pasākumā tika veikts rīta rosmes komplekss kopā ar sporta skolotāju Sandru. Turpinājumā bērniem tika piedāvātas sporta aktivitātes, kurās ar prieku un aizrautību piedalījās.

Ciemos pie bērniem bija atnākuši grupas “Kamenīte” Kristera vecāki, lai demonstrētu basketbola spēles elementus. Bērni ar interesi un aizrautību piedalījās gan stafetēs, gan citos uzdevumos ar bumbu.

Šīs pašas dienas pēcpusdienā pie audzēkņiem ciemojās leļļu teātris TIMS ar koncertprogrammu “Mežā…” Ar dziesmām un dialogiem bērniem tika mācītas labās un indīgās sēnes, kā arī pārrunāts par, to ka mežs ir jāsaudzē, aiz sevis neatstāt konfekšu papīrīšus, limonādes pudeles.

23.septembrī, rīta cēlienā sarunu un rotaļu veidā lielākie bērni tika iepazīstināti ar pareiza un veselīga uztura principiem un zobu kopšanu. Katrs bērns dāvanā saņēma zobu pastu, zobu birstīti, bukletu un uzlīmes, lai sekmētu pareizu zobu tīrīšanu mājās.

25.septembrī grupas “Kamenīte” un “Bitīte” devās ekskursijā uz Karameļu fabriku Jelgavā un zemnieku saimniecību “Līcīši” Ozolniekos.

Karameļu fabrikā bērniem tika pastāstīts par konfekšu gatavošanu, par dabīgajām krāsām, kuras izmanto konfektēm. Tika dota iespēja bērniem pašiem izgatavot savu lielo konfekti uz kociņa, kuru varēja aizvest uz mājām parādīt vecākiem, kopā nogaršot kārumu.

Zemnieku saimniecībā bērni tika iepazīstināti ar fermu, kur audzē kazas, vistas, zosis. Bērni ar prieku varēja paši pabarot un paglaudīt kaziņas.

Teritorijā visi ieturēja līdzi paņemtās pusdienas, kārumus no mājām.

Izšūpojušies bērnu laukumā, grupa varēja doties atpakaļ uz pirmsskolu.

Septembra izskaņā visas grupiņas kopā svinējām ražas svētkus – Miķeļdienu.

Laikapstākļi mūs palutināja, varējām ar vecāku sarūpētajiem augļiem un dārzeņiem doties uz pirmsskolas teritoriju. Katra grupiņa, ar skolotājas palīdzību, sakārtoja rudens veltes kompozīcijā. Vēlāk tās varējām vērot un parādīt vecākiem.

Ciemos pie bērniem ieradās saimniece un trīs pelītes. Kopā tika pārrunāts, dziedāts, skaitītas tautasdziesmas par rudens dabas veltēm.

Notikumu kalendārs

Septembris 2023
Pr Ot Tr Ct Pt St Sv
28 29 30 31 1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 1

Notikumu saraksts

nav notikumu
Free business joomla templates