19.septembrī, saulainā rīta cēlienā, Rīgas pirmsskolas izglītības iestādē “Mārdega” notika projekta “Nāc mūsu pagalmā!” noslēguma pasākums- sporta svētki kopā ar vecākiem. Projekts tiek finansēts Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departamenta Sabiedrības integrācijas programmas ietvaros.

         Svētkus atklāja pirmsskolas vadītāja S. Ceriņa, novēlot interesanti, aktīvi un draudzīgi pavadīt laiku mūsu pagalmā. Bērnus iesildīt sportiskajām aktivitātēm ciemos ieradās sporta rūķis. Piedalījās visas iestādes grupiņas ar skolotājām, skolotāju palīgiem un atbalsta personāls, kā arī audzēkņu vecāki.

        Svētku turpinājumā grupu bērni ar skolotājām sadalījās pa zonām, kur notika iepriekš sagatavotās sportiskās aktivitātes. Katrā sporta aktivitātē tika izmantotas lielās āra spēles un sporta atribūti, kurus iegādājāmies projekta ietvaros. Tika izmantota arī pagalma interaktīvā siena, kura tapa sadarbojoties brīvprātīgajiem un pedagogiem. Noslēguma jautrajā stafetē piedalījās skolotāju un vecāku komandas.

         Svētku noslēguma līnijā grupām tika pasniegti diplomi par aktīvu piedalīšanos svētkos. Paldies tika teikts ģimenei, kura svētkos piedalījās ar meitu zīmējumu izstādi, kuru varēja aplūkot visi klātesošie.

         Skanot mūzikai, visi priecīgi cienājās ar tēju un kliņģeri.

Arī turpmāk mūsu pagalmā varēs spēlēties, darboties un sportot, izmantojot jaunās un interesantās spēles.

Projekta koordinatore- I. Kaupmane        

Notikumu kalendārs

Maijs 2024
Pr Ot Tr Ct Pt St Sv
29 30 1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31 1 2

Notikumu saraksts

nav notikumu
Free business joomla templates